facebook
twitter
instagram
youtube
linkedin
HİZMETLERİMİZ
Neler Yaparız
Ofis Taşımacılık

Ofis Taşımacılık

Ukra Evden Eve Nakliyat  | Ofis Taşımacılık

Ofis ve büro tasimaciliginda eksperlerimiz gelerek ofisinizde gerekli incelemeleri yapar. Inceleme akabinde gerekli veriler isiginda gerekli malzeme gerekli eleman ve araç temini yapilir. Ofisde sayet para kasasi mevcut ise bunun için gerekli eleman ve alet tasima günü hazir halde olur. Tasima günü arsiv; dolap ve diger masalarin daha seri ve hizli sekilde monte ve demontesi saglanmasi için gerekli alet ve edevatlar Ukra Evden Eve Nakliyat tarafindan hazir hale getirilir. Koli ve diger arsiv malzemeleri karisikliga mahal verilmemesi için numaralandirilarak tasinir. Kaliteli büro tasima yöntemleri ile çagdas çalisma mekânlarinizin sizleri is kaybina ugratmadan diger ofisinize tasir. 

Ofis ve büro nakliyati hizmeti verdigimiz kisi ya da kuruluslarin gizliliklerine ve özel bilgilerinin korunmasina özen göstermek ana faaliyet ilkelerimizin basinda gelmektedir. Sizlerin beklentilerini karsilamak için Ukra Evden Eve Nakliyat dünya standartlarinda ofis tasima sistemi gelistirmistir. Amacimiz sizleri en iyi sekilde yeni çalisma ortaminiza hazir hale getirmektir. 

Ofis esyalarinin tasinmasi tecrübe ve hassasiyet gerektirir. Bir çok ofis ve büroda bulunan yüksek maliyetli elektronik cihazlarin tasinmasi uzman ekibimiz tarafından sorunsuzca yapilmaktadir. 

Ofis Taşımacılık | Ukra Evdeneve Nakliyat |Ukra Evdeneve Taşımacılık
Web Tasarım İzmir © 2015