444 5 279

NAKLİYECİLER

Kaliteli ve güvenilir hizmet anlayış ile yola çıkan nakliyeciler, ülkemizde evden eve nakliyat hizmetlerini bir sektör haline getirmiş bulunmaktalar.Profesyonel yapısı ve kaliteli hizmet ile sizlere en iyi şekilde hizmet veren firmaların başında tabi ki UKRA nakliyat firması gelmektedir. Sektöründe 1963 yılından beri sizlere kaliteli bir şekilde hizmet vermektedir.

Geçmişten Günümüze Değişmeyen  Kalite

Firmamız kuruluşundan bu yana hizmet sektöründe aynı kalite ile yoluna devam etmektedir. 1963 yılından beri profesyonel bir alt yapı hazırlayarak ilerleyen ve günümüzde nakliyat sektörüne büyük önem veren UKRA nakliyat şirketi her daim başarılı hizmetler gerçekleştirmiştir. Günümüz koşulları çerçevesinde evden eve nakliyat  hizmetlerinde sigortalı taşıma hizmeti veren şirketimiz ile güvenilir taşımacılık hizmetlerini rahat bir şekilde alabilirsiniz.

İstanbul’un her ilçesinde profesyonel evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız, ev taşımacılığı hizmetlerinde sizlere uygun maliyetler ile kaliteli hizmetler sunmaktadır. Kaliteli malzeme ve profesyonel ekibi ile sorunsuz nakliye hizmetlerini gerçekleştiren UKRA nakliyat, tüm taşımacılık faaliyetlerini sigortalı olarak gerçekleştirmektedir.

İstanbul’un en köklü taşıma şirketi olmamız sizler adına önemlidir. Sonuçta marka edinmiş bir nakliyat şirketi ile yapacağınız tüm taşımacılık hizmetlerinde sizlerden çok eşyanıza biz önem vermekteyiz. Yapacağımız her hizmetin geri dönüşüne önem veren bir nakliyat şirketi olmamız bu konuda bizlere büyük bir sorumluluk vermektedir. Şirketimiz çalışmalarını gerçekleştirirken her zaman en iyi malzemeyi, en iyi ekibi organize ederek taşınma süreçlerini gerçekleştirmektedir.